Witamy na stronie AreaStawa

Szybki kontakt: +48 693 693 984

Projekt UE European Union

 CNC

 Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko :

Programista - Operator CNC

 Miejsce pracy: Lubin /Polkowice

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek sterowanych numerycznie

  • programowanie maszyn CNC

  • dobór narzędzi oraz technologii obróbki

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi

  • odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów

  • wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem technicznym

  • nadzór nad przebiegiem procesu obróbki

  • odpowiedzialność za wskazanie odpowiednich zmian technologicznych oraz korygowanie parametrów obróbczych

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt oraz stan techniczny maszyn

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

  • współpraca z działem technologiczno-konstrukcyjnym

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe Programisty – Operatora CNC

  • wiedza z zakresu metod pomiarowych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej

  • pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu

  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów badawczych

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy w płatnych nadgodzinach

  • Praca w trybie dwuzmianowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Pracę przy ciekawych projektach i procesach

  • Proces wdrożenia do firmy oraz na stanowisko pracy

Do przesłanych aplikacji prosimy o dołączenie poniższej klauzuli. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Firma

Rozwiązania dla górnictwa

Projektowanie i produkcja